Nikola
Tusuzov
(1900 - 1977)
Портрет на Иван Гилкин
Material / Techique: Tush
Size: 23 x 16 cm
Size: 23 x 16 cm
Initial price: 260 BGN
Dankov
(1906-1997)
Пейзаж от Германия
Size: 70 x 55 cm
Size: 70 x 55 cm
Initial price: 2365 BGN
Ivan
Dimov
(р. 1943 г.)
Наблюдение на живота
Material / Techique: Litography
Size: 30 x 39 cm
Period: 1978 г.
Size: 30 x 39 cm
Period: 1978 г.
Initial price: 330 BGN
Alexander
Milenkov
(1882- 1971)
Преспанско езеро
Material / Techique: Aquarel
Initial price: 680 BGN
- Criskarets (1879-1950)
Рилско езеро
Material / Techique: Aquarel
Size: 30 x 29 cm
Size: 30 x 29 cm
- Criskarets (1879-1950)
Окото
Material / Techique: Aquarel
Size: 36 x 25 cm
Size: 36 x 25 cm
- Criskarets (1879-1950)
No name
Material / Techique: На, На
Size: 14 x 20 cm
Size: 14 x 20 cm
Initial price: 1040 BGN
Sold: 1040 BGN
Elena
Paneva
(1917 - 1987)
Пейзаж с кокошки
Size: 50 x 64 cm
Size: 50 x 64 cm
Initial price: 1520 BGN
Vladimir
Dimitrov
- Majstora (1882-1960)
Слънчогледи
Material / Techique: Pencil, Paper
Size: 33 x 20 cm
Size: 33 x 20 cm
Initial price: 520 BGN
Sold: 520 BGN
Vladimir
Dimitrov
- Majstora (1882-1960)
Форум в Рим
Material / Techique: Tush
Size: 26 x 21 cm
Size: 26 x 21 cm
Initial price: 3500 BGN