Tzvetana
Shtilianova
(1903-1994)
Пейзаж от София
Size: 26 x 35 cm
Size: 26 x 35 cm
Initial price: 1550 BGN
Sold: 1550 BGN
Georgi
Karakashev
(1899-1970)
На разсъмване
Size: 66 x 65 cm
Size: 66 x 65 cm
Rada
Poptosheva
(1914 - 1984)
Портрет на момиче
Size: 57 x 47 cm
Size: 57 x 47 cm
- Criskarets (1879-1950)
Пейзаж от Рила I
Material / Techique: Aquarel
Size: 20 x 29 cm
Size: 20 x 29 cm
- Criskarets (1879-1950)
Пейзаж от Рила II
Material / Techique: Aquarel
Size: 19 x 22 cm
Size: 19 x 22 cm
Аnastas
Dudulov
(1892 - 1971)
Портрет на бащата на скулптора
Material / Techique: Bronze
Size: 43 x 20 x 23 cm
Size: 43 x 20 x 23 cm
Аnastas
Dudulov
(1892 - 1971)
Портрет на майката на скулптора
Material / Techique: Bronze
Size: 48 x 20 x 22 cm
Size: 48 x 20 x 22 cm
Luyben
Boiajiev
(1914 - 2005)
На нивата
Material / Techique: Oil painting, Phaser
Size: 41 x 48 cm
Size: 41 x 48 cm
Tzvetana
Shtilianova
(1903-1994)
Бяла приказка
Material / Techique: Aquarel
Size: 22 x 15 cm
Period: 1928
Size: 22 x 15 cm
Period: 1928
Gospodin
Gospodinov
(1909 - 1978)
Автопортрет
Size: 34 x 23 cm
Period: 1943
Size: 34 x 23 cm
Period: 1943