Dora
Kuneva
Селска улица
Material / Techique: Aquarel, Paper
Size: 28 x 39 cm
Period: 1932
Size: 28 x 39 cm
Period: 1932
Initial price: 800 BGN
Датирана
Artwork details
Bocho
Donev
(1904-1969)
На село
Size: 41 x 47 cm
Period: 1940-те години
Size: 41 x 47 cm
Period: 1940-те години
Initial price: 2000 BGN
Bocho
Donev
(1904-1969)
Българка
Size: 49 x 41 cm
Size: 49 x 41 cm
Initial price: 1500 BGN
Sold: 1500 BGN
- Criskarets (1879-1950)
Пейзаж от Рила
Size: 29 x 22 cm
Size: 29 x 22 cm
Initial price: 1000 BGN
Sold: 1000 BGN
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Целувка
Size: 27 x 19 cm
Period: 1970-те години
Size: 27 x 19 cm
Period: 1970-те години
Initial price: 700 BGN
Sold: 700 BGN
Неподписана
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Портрет на момиче
Material / Techique: Aquarel, Pencil, Paper
Size: 40 x 30 cm
Period: 1980-те години
Size: 40 x 30 cm
Period: 1980-те години
Initial price: 700 BGN
Неподписана
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Голо тяло
Size: 40 x 27 cm
Period: 1980-те години
Size: 40 x 27 cm
Period: 1980-те години
Initial price: 900 BGN
Sold: 900 BGN
Неподписана
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Модел с куче
Size: 50 x 36 cm
Period: 1970-те години
Size: 50 x 36 cm
Period: 1970-те години
Initial price: 900 BGN
Неподписана
Artwork details
Genko
Genkov
(1923-2006)
Добротич
Size: 91 x 61 cm
Period: 2004
Size: 91 x 61 cm
Period: 2004
Initial price: 9900 BGN
Genko
Genkov
(1923-2006)
Гора
Size: 27 x 30 cm
Period: 1970-те години
Size: 27 x 30 cm
Period: 1970-те години
Initial price: 1900 BGN
Неподписана
Artwork detailsPersonal area