Kolev
(1906-1982)
Пейзаж от Родопите
Size: 60 x 70 cm
Period: 1948
Size: 60 x 70 cm
Period: 1948
Initial price: 1400 BGN
Sold: 1400 BGN
Kolev
(1906-1982)
Планински пейзаж
Size: 46 x 36 cm
Size: 46 x 36 cm
Initial price: 780 BGN
Sold: 780 BGN
Stoian
Venev
(1904-1989)
Хитър Петър
Material / Techique: Tush
Size: 18 x 27 cm
Size: 18 x 27 cm
Initial price: 520 BGN
Sold: 520 BGN
- Criskarets (1879-1950)
Мусала
Material / Techique: Aquarel
Size: 37 x 30 cm
Size: 37 x 30 cm
- Criskarets (1879-1950)
Рилско езеро
Material / Techique: Aquarel
Size: 30 x 44 cm
Size: 30 x 44 cm
Vasilka
Genadieva
(1905 - 1973)
Портрет на момиче
Size: 50 x 41 cm
Period: 1971
Size: 50 x 41 cm
Period: 1971
Initial price: 900 BGN
Sold: 900 BGN
Ivan
Kirkov
(1932-2010)
Лека нощ
Material / Techique: Illustration
Size: 15 x 10 cm
Size: 15 x 10 cm
Initial price: 220 BGN
Sold: 220 BGN
Ivan
Kirkov
(1932-2010)
На стрелбището
Size: 16 x 12 cm
Size: 16 x 12 cm
Initial price: 220 BGN
Sold: 220 BGN
Bronka
Giurova
(1910-1995)
София
Size: 49 x 64 cm
Size: 49 x 64 cm
Initial price: 6500 BGN
Gospodin
Georgiev
(1909-1978)
Пейзаж от Италия
Size: 34 x 41 cm
Period: 1941
Size: 34 x 41 cm
Period: 1941